Mesajul Primarului orașului Cimișlia, Sergiu Andronachi, cu ocazia Zilei Funcționarului Public și a Zilei Suveranității Republicii Moldova
Stimați funcționari publici, Dragi colegi din cadrul Primăriei orașului Cimișlia, Cu prilejul Zilei Funcționarului Public, vă adresez sincere felicitări și mulțumiri pentru munca, profesionalismul și responsabilitatea de care dați dovadă în activitatea de zi cu zi. Serviciul public înseamnă mai mult decât îndeplinirea unor atribuții administrative – înseamnă dedicare față de comunitate, respect față de…
Read article









